تحصیل مهندسی کامپیوتر در دانشگاههای آلمان

داوطلبان با شرکت در آزمون سراسری این گروه آزمایشی و کسب رتبه و تراز مناسب ، به دانشگاه های روزانه ، شبانه و غیرانتفاعی راه می یابند و اگر رتبه عالی نیز به دست آورند ، در دانشگاه های سطح یک کشور یعنی دانشگاه تهران ، صنعتی شریف ، امیرکبیر و … از دانشگاه سراسری و آزاد گرفته تا دانشگاه پیام نور و سایر انواع مرکز آموزشی که اکثر آنها غیر دولتی بوده و روز به روز هم بر تعدادشان افزوده میشود. در آخرین روز از جشنواره فجر بهاره کیان افشار با حضور در کاخ جشنواره در برج میلاد از حلقه ازدواجش رونمایی کرد.عکسی از جشن تولد نواب ابراهیمی همسر بهاره کیان افشار در اینستاگرام منتشر شده است. 6- یادگیری فعال کامپیوتر رشته ای می باشد که هر روز در حال بروز رسانی می باشد و مهندسان کامپیوتر باید دائما دانش خود را بروز کنید و در شغل خود از این اطلاعات جدید استفاده کنید. برای مقطع دکتری این رشته اگر بتوانید به برخی از دانشگاههای خاص – خارج از ایران – وارد شوید به شما حقوق ماهیانه نیز تعلق میگیرد و میتوانید از این طریق درآمد مناسبی را کسب کنید و دغدغه چندانی برای ادامه تحصیل در یک کشور خارجی نداشته باشید.

5- تصمیم گیری شما باید به عنوان یکمهندس کامپیوتر مهارت تصمیم گیری قوی داشته باشید تا تصمیمات متناسب با سیستم و شرایط بگیرید تا صدمه ای به سیستم وارد نشود. 3- برنامه نویسی یکی از پر درآمد ترین ها در این رشته برنامه نویسی و کد نویسی در زمینه های مختلف می باشد که افراد می توانند با زبان و نرم افزاری و پلتفرمی که علاقمند هستند کار کرده و برای یک کسب و کار عالی مهارت کسب نمایند. 2- مدیریت وب سایت ها افرادی که به سایت و کد نویسی آن علاقمند هستند یک سری مهارت ها را در زمینه ی کد نویسی و طراحی سایت بدست آورند تا بتوانند در یک سری از مشاغل مربوط به این رشته فعالیت نمایند. اتفاقی که برایم افتاد واقعا مثل یک هدیه از سمت خدا بود. این برایم بهترین هدیه است تا اینکه معروف شوم و ستاره معروف و ستاره شدن ممکن است برای هر کسی برحسب شانس اتفاق بیفتد ولی برای بازیگر خوب بودن شانس دخیل نیست و تلاش، زحمت و صبر مهم است. الان هم حضور در کلاه پهلوی، برایم اتفاق خوشایندی محسوب می شود؛ اتفاقی که البته ساده نبود. اما خبر خوش برای آن دسته از متقاضیانی که قبلا موفق به شرکت در آزمون SATوGRE شده اند،در صورت دارا بودن نمره های بالا در این دو آزمون از شرکت در آزمونTILمعاف می شوند و ملاک پذیرش ایشان این دو آزمون خواهد بود.

اما به طور کلی باید گفت میزان درآمد و حقوق در این کشور نسبت به میزان خرج و مخارج زندگی بسیار مناسب است و نگرانی از بابت تامین هزینههای اقامت در این کشور برای مهندسان وجود نخواهد داشت. در همین راستا دامنه وظایف شما شامل آنالیز داده ها، برنامه ریزی، طراحی نرم افزار، تامین امنیت اطلاعات و اتوماتیک کردن پروسه های مختلف می باشد. چشم هایم را می بندم، خودم را به او می سپارم و آنچه را که بگوید انجام می دهم و از حاصلش هم لذت می برم. از سنین پایین بواسطه علاقه شخصى پدرم همیشه به شعر و ادبیات پارسی علاقه داشتم و دارم گهگاهی هم دستی بر قلم دارم و از چینش کلمات کنار هم لذت میبرم. ترانه و متنهای ادبی را بسیار دوست دارم و خودم هم ترانه و متون ادبی می نویسم. همان موقع هفت ماه بود که در گروه تئاتر خانم حاجیان تمرین می کردم.

بنابراین افراد تحصیلکرده در این رشته تا زمانی که مهارتهای خود را ارتقا ندهند و به یک حد مطلوبی نرسند، قادر به فعالیت در این بازار کار نخواهند بود. دلم می خواهد وقتی اسمم در ۶۰-۵۰ سالگی می آید، بگویند فلانی بازیگر خوبی بود. اگر تصمیم داشتم که از سنی شروع به بازیگری کنم، می رفتم کلاس بازیگری و بعد تئاتر را شروع می کردم و … همان یکی دو جلسه اول که رفتم سر صحنه کلاه پهلوی ، عوامل تصمیم گرفتند من نقش «شادی مستشارنیا» را بازی کنم. من به عنوان بازیگر سعی می کنم به هر دو این کارگردان ها اعتماد کنم. براي مثال واحد پردازشگر مركزي مهمترين واحد سختافزاري می باشد.مهندسي سختافزار در مقطع ليسانس به مطالعه و بررسي طراحي سختافزاري، كنترل سختافزاري وشبكههاي كامپيوتري ميپردازد.گرایش سختافزار در مقطع كارشناسي ارشد و دكتري به صورت کامل و پیشرفته تدریس می گردد. فارغ التحصیلان این مقطع توانایی های زیادی دارند که می توانند مشکلات زیادی را حل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید